FBC Coyotes Jablunkov

imgimg

Junioři si z Bílovce odvezli 6 bodů!

Dne: 26.10.2015 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 460x

V neděli 25.10. 2015 museli naši junioři cestovat do vzdáleného Bílovce. V prvním zápase se utkali s týmem 1. SC Bohumín 98, nad kterým vyhráli jednoznačně 4:0. 

V druhém zápasu nastoupili proti FBC Spartak Bílovec. Tento soupeř byl oproti Bohumínu lepší a rychlejší. Naši junioři se museli více snažit, aby svého soupeře porazili. Naštěstí se jim to podařilo a konečné skóre zápasu bylo 4:2 v náš prospěch.

Víkend byl tedy více než úspěš...

Žáci bojovali na domácím poli

Dne: 26.10.2015 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 460x

V sobotu 24.10.2015 se starší žáci postavili svým soupeřům na domácím poli. Kluci nastoupili v černých dresech a jejich prvním soupeřem byl tým 1. SC Bohumín 98 DDM, který měl naopak dresy bílo-modré. V šesté minutě otevřel skóre zápasu hráč Bohumínu a hned v osmé minutě zvedli další brankou skóre na 2:0 ve svůj prospěch. Nezůstalo to tak však dlouho. Naším klukům se podařilo vzpamatovat i když Bohumín v zápase nastřílel 6 branek, naši kluci byli celkově lep&scaron...

Letošní sezóna pro muže B začala v Petrovicích

Dne: 05.10.2015 - Kategorie: Dorostenci - Přečteno: 573x

Naši muži B týmu nastoupili 3.10. k prvním utkáním sezóny a byli na půl úspěšní. V prvním klání se utkali s domácími Z.F.K. Petrovice D, kterým bohužel podlehli 3:6.
Zápas se začal z naší strany vyvíjet dobře, když hráč číslo 9 Czeczotka Martin otevřel skóre již ve 3. minutě. Poté jsme však usli na "vavřínech" a Petrovice nám daly zabrat. 
Ve 27. minutě zápasu snížil Petr Mynář na 2:5. Pak se nám ještě podařilo trošku zdramatizovat kone...

Nová sezóna, nové tváře

Dne: 20.09.2015 - Kategorie: A-tým - Přečteno: 689x

"Kojoti" Jablunkov je mladý a úspěšně se rozvíjející florbalový klub, který ve svém okolí má již své pevné místo. V letošní sezóně nastoupí naši členové opět do bojů proti soupeřům pod záštitou ČFbU. Těchto zápasů se budou pravidelně zúčastňovat starší žáci, junioři, muži v týmu A a muži v týmu B. 

Právě náš tým mužů A letos posilní tři hráči z třineckého Ossika. Jmenovitě se jedná o Martina Czec...

Vyzkoušejte moderní laboratoře TÜV NORD