FBC Coyotes Jablunkov

imgimg

Běh pro Jablunkov

Dne: 17.07.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 299x

O tomto víkendu se u nás v Jablunkově konal každoroční tradiční Jablunkovský jarmark neboli Dny města Jablunkova. Organizátoři této akce nás oslovili s probsou, zda bychom nechtěli utvořit čtyřčlennou štafetu a v sobotu 15.7.2017 si zazávodit. Ohlas našich členů byl veliký a tak jsme nakonec vytvořili šest štafetových družstev. Bylo by nás i více, ale bohužel počet startujících byl omezen Smějící se&nbs...

Ve čtvrtek 15.6 naše přípravka a elevové spolu vycestovali na mezinárodní a u nás v ČR největší florbalový turnaj těchto kategorií Hummel Open Game Brno.

Dne: 19.06.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 352x

Ve čtvrtek 15.6 naše přípravka a elevové spolu vycestovali na mezinárodní a u nás v ČR největší florbalový turnaj těchto kategorií Hummel Open Game Brno. Ve skupině se přípravka umístila na 2. místě.

FbC Coyotes Jablunkov vs. FBŠ Jihlava 8:0
FBŠ Hummel Hatrick Brno A vs. FbC Coyotes Jablunkov 0:11
FbC Coyotes Jablunkov vs. Orel Telnice Tuřany 2:1
FbC Coyotes Jablunkov vs. Florbalová škola Plzeň 3:2
BLACK ANGELS vs. FbC Coyotes Jablunkov 6:2

Osmifiná...

O víkendu naše mládežnické týmy přijely z turnaje v Topolčanech.

Dne: 19.06.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 165x

O víkendu naše mládežnické týmy přijely z turnaje v Topolčanech. Přípravka obsadila krásné 1. Místo, když ve finále porazila Snipers Bratislavu 13:3. Elévové prohráli ve 1/4 finále s FBC Blueberries Modra 6:13. A Mladší žáci podlehli domácím Žochár Topolčany 0:4. Všem, kteří nám pomáhali s turnajem a na něm moc děkujeme.

Zdravíme Vás ze slovenských Topolčan

Dne: 19.06.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 97x

Zdravíme Vás ze slovenských Topolčan. Naše tři mládežnické kategorie, které jeli reprezentovat náš klub na turnaj do Topolčan mají odehrány už všechny své zápasy ve skupině a zítra je čeká play off! Přípravka postupuje do playoff z prvního místa při krásném skóre 40:14. Elévové jdou dál z 3 místa, dohromady získali ve skupině 2 body. A mladší žáci skončili ve své skupině na 3. místě ze třemi body. Jeden zápas vyhráli jeden zremizovali...

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain