FBC Coyotes Jablunkov

imgimg

Tuto neděli se naše mladé naděje zúčastnily bystřického turnaje.

Dne: 25.04.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 178x

Tuto neděli se naše mladé naděje zúčastnily bystřického turnaje, na kterém náš tým v bílých s přehledem obsadil 1. místo! A náš druhý tým v černých dresech vybojoval hezké 5. místo! Děkujeme všem příznivcům a zúčastněným za podporu!

Vítáme novou hráčku do týmu COYOTES !

Dne: 11.04.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 76x

Vítáme novou hráčku do týmu COYOTES ! 
Ve středu 5.4. se Martinovi Lasotovi a jeho partnerce Kateřině narodila nádherná dcera Katrin. Přejeme nově vzniklé rodině za celý tým Coyotes hlavně mnoho zdraví,štěstí a radosti a doufáme, že jednou opravdu oblékne dres s Coyotem na hrudi 

Dorostenci 2016/2017

Dne: 02.04.2017 - Kategorie: Žáci - Přečteno: 201x

Dorostenci 2016/2017
Zdálo by se, že naši dorostenci v této sezóně moc úspěchů nenasbírali, ale i přesto, že jsou na předposledním místě tabulky, pro florbalový klub FbC Coyotes Jablunkov to jsou hrdinové a kluci se srdcem na pravém místě. Na fotografii vidíte zbytky z našeho dorosteneckého družstva, které statečně bojuje proti nepřízni osudu. Jsou to totiž ti kluci, kteří vydrželi a nenechali náš klub na holičkách. 
V dnešní uspěchané a "moderní" době...

Včerejší zápasy Áčka byly minimálně na jeden rok ty poslední pro Michala Franka

Dne: 02.04.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 96x

Včerejší zápasy Áčka byly minimálně na jeden rok ty poslední pro Michala Franka, které za náš klub odchytal. Jak sám říká, cesta jde dál. Uvidíme a doufáme, že se opět někdy v budoucnu v naší brance objeví. Za odchytané 3,5 sezóny velmi děkujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain